Сергій Каплін: "НАША ІНІЦІАТИВА ПРО СТВОРЕННЯ МІНІСТЕРСТВА ВЕТЕРАНІВ..."

Сергій Каплін в facebook:

НАША ІНІЦІАТИВА ПРО СТВОРЕННЯ МІНІСТЕРСТВА ВЕТЕРАНІВ ВЖЕ ПІДТРИМАНА В США! Об этом сообщает fix-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вперше я подав проект постанови про створення Міністерства ветеранів ще в минулому скликанні - фактично рівно три роки тому в 2014-му. Навесні ми знову внесли аналогічне звернення до Уряду. В країні зараз аж 19 субєктів займаються забезпеченням пільг та держгарантій для ветеранів. Як у 7 няньок - безрезультатно.

Це мільйони громадян бійці АТО, ... військові, міліціонери, афганці, миротворці. І через війну в країні їхня кількість невпинно збільшується. Тому гостро необхідний єдиний орган, який опікуватиметься цією категорією - фінансовою підтримкою, реабілітацією, соціалізацією.

В США це міністерство - одне з найбільш забезпечених бюджетним ресурсом. Головне тепер, щоб те, що готові допомогти зробити Штати наважились запустити в Україні.

Ми будемо вимагати, щоб мою постанову поставили на голосування ще до канікул. Ми добиватимемось створення цього органу всіма силами. Треба - виставимо пікет під Кабміном. Туди є кому прийти - обмануті ветерани-міліціонери і військові, які рік бються за перерахунок пенсій, викинуті за борт афганці і атовці.

Олег Евко Oleg Jevko Olenka Bugaeva Sklifus Асоціація ветеранів МВС України

ТОП новости

Вход

Меню пользователя